Dzień Rodzicielstwa Zastępczego - Piknik

Dnia 27 czerwca 2018 r. na terenach zielonych Ośrodka Kultury "Pod Dębami" w Oławie odbył się Piknik z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego i Międzynarodowego Dnia Dziecka dla rodzin zastępczych i dzieci z terenu powiatu oławskiego.

Coroczny Piknik jest formą podziękowania dla wszystkich rodzin zastępczych za trud jaki na co dzień wkładają w opiekę i wychowanie dzieci, które w ich domu znalazły opiekę i miłość.

Podczas Pikniku dorośli mieli okazję do integracji i wymiany doświadczeń a dzieci wesoło spędziły czas mając zapewnione różnego rodzaju atrakcje min.: zjeżdżalnię dmuchaną, zamek dmuchany do skakania, trampolinę, animowane tańce, malowanie twarzy, pokaz wielkich baniek mydlanych oraz różnego rodzaju konkurencje i zabawy, których nie było końca.

Dla wszystkich obecnych zapewniono ciepły i słodki poczęstunek a także kawę, herbatę i wodę mineralną a dla łasuchów watę cukrową.

O bezpieczeństwo zadbała firma "NZOZ" Han-Med" z Wrocławia, która nieodpłatnie zapewniała nam obecność ratowników medycznych, za co serdecznie DZIĘKUJEMY!

© Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
55-200 Oława; ul. 3 Maja 1
tel./fax 71 303 29 71, tel. 71 303 29 87
sekretariat@pcpr-olawa.pl